28 Temmuz 2010 Çarşamba

Beyaz İş Karyola Takımından, Yatak Örtüsü

 Yatak örtülerini anca fotoğraf çekebildiğimi söylemiştim. Bu da ikinci yatak örtüsü.Zamanında almış olduğum Beyaz iş Karyola Takımını, bu karyola modelinde   kullanamıycak diye yatağına uygun yatak örtüsü diktim. Bu şekilde beyaz iş karyola takımını değerlendirmiş oldum. Üzerlerine seten kurdeladan nilüfer çiçekleri yaptım. İnci ve sutaşı ile süsledim.


Yastıklarınıda ikisini farklı yaptım. Birisine nilüfer çiçekleri. Diğerinide kenarları beyaz fırfır yaptım.Çok büyük yastıkta yapmayı sevmiyorum dolaplara koymak sorun oluyor çok yer kaplıyorlar :) Örtüyü tamamlamak için küçük yastık yapıyorum...Birtaneme severek kullanması dileğiyle..:))

8 yorum:

 1. biz çocukken perdelerimiz vardı beyaz işten..
  karyola etekleri(!) vardı dimi bir de?
  şimdi eteksiz kaldı karyolalar:))
  değerlendirmişsin çok güzel olmuş,eline sağlık...

  YanıtlaSil
 2. ellerine sağlık anencimm. çok severek kullanıyorumm nilüfer çiçekli yatak örtümü :)

  YanıtlaSil
 3. çokk güzelll olmuş çok severim beyaz işi

  YanıtlaSil
 4. Ellerinize sağlık çok güzel gerçekten. Sizlere sormak istediğim bir sorum var. Benim de beyaz iş mutfak takımım var. Beyaz iş takımların temizliği nasıl olur? Çamaşır makinesinde yıkanabilir mi?

  YanıtlaSil
 5. Teşekkür ederim.Evet yıkanabiliniyor. Ben bu yatak örtüsünü yapmadan önce makinede yıkadım ve yaptım.

  YanıtlaSil
 6. mirayet abla ellerine sağlık çok güzel olmuş...Senden bir ricam olacak.Mümkünse bu modelin kalıbını bana gönderir misin?a4 boyutunda resmi mail atsan ben onu büyütebilirim.Eğer mümkünse senin için bir sakıncası yoksa tabi:)

  YanıtlaSil

Görüşleriniz benim için çok önemli :)